„Zmartwychwstał Pan
Zwycięstwa chwalą niebo brzmi... Któż tak jak On
Majestatu blaskiem lśni?
Baranek Królem jest
Najwyższy zajął tron
W pokorze chylę się,
z radością składam hołd!"

 

 

Na ten święty, błogosławiony i zbawienny dla nas czas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia.

 

Stając w ten niedzietny Poranek Wielkanocny przy pustym grobie, życzymy Wam, abyście mogli tak jak Apostołowie „ujrzeć i uwierzyć", że nasz Zbawiciel prawdziwie Zmartwychwstał!

 

Życzymy, aby Święta "Wielkanocne były czasem szczególnego pogłębienia i umocnienia więzi ze Zmartwychwstałym Chrystusem.

 

Niech bliskość Jezusa Zmartwychwstałego i prawda o Jego zmartwychwstaniu opromienia każdą chwilę i wszystkie codzienne, niełatwe i trudne sprawy. Niech nasz Zbawiciel stanie się dla Was źródłem nadziei na zwycięstwo prawdy i dobra. Niech będzie wielkim zobowiązaniem do życia w łasce i miłości.

 

Życzymy, abyście we współczesnym świecie, pełnym kontrastów i zmagań, stali się prawdziwymi świadkami Chrystusa ukrzyżowanego i zmartwychwstałego. Mocni w wierze, odważni w nadziei, szczodrzy w miłości wnośmy w codzienne życie potrój i radość płynące z przekonania, że Chrystus jest naszym zmartwychwstaniem i życiem.

 

 Wasi Duszpasterze