1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Uroczystość Trójcy Świętej. Po Mszy świętej o godz. 9.00 w kościele odbędzie się obowiązkowe spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.

2. Dziś przypada 67. rocznica konsekracji naszego kościoła parafialnego.

3. Jutro 13 czerwca po Mszy świętej o godz. 18.00 zapraszamy na różaniec fatimski.

4. W czwartek 16 czerwca obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Bożego Ciała); Pamiętajmy, że w Uroczystość Bożego Ciała mamy obowiązek uczestniczyć we Mszy świętej (nie wystarczy być tylko na procesji); Msze jak w każdą niedzielę: o godz. 7.30, 9.00, 11.00 i 17.00. Zapraszamy przede wszystkim na główną Mszy świętej o godz. 11.00 z procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy. Prosimy o ubranie 4 ołtarzy (o ubranie czwartego ołtarza przy metalowym krzyż misyjnym prosimy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania) oraz o pobożny, czynny i jak liczniejszy udział w uroczystej Eucharystii i procesji eucharystycznej.

5. Zapraszamy w Oktawie Bożego Ciała (do czwartku 23 czerwca włącznie) do udziału we Mszy świętej o godz. 18.00 oraz w procesjach eucharystyczna wokół kościoła (Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie odprawiane po Mszy świętej przed rozpoczęciem procesji).

6. W sobotę 18 czerwca po Mszy o godz. 18.00 na starej plebanii odbędzie się kolejna katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

7. W przyszłą niedzielę 19 czerwca będziemy przeżywać doroczny odpust parafialny św. Antoniego. Zapraszamy zwłaszcza na uroczystą Sumę odpustową o godz. 12.30, którą będzie celebrował nasz rodak – ks. Józef Gierczyński, proboszcz parafii w Platerowie, obchodzący w tym roku 40. rocznicę święceń kapłańskich, oraz procesję eucharystyczną wokół kościoła. Pozostałe Msze święte o godz. 7.30, 9.00 i 17.00.

8. Bóg zapłać za ofiary zebrane w ostatnią niedzielę: na tacę – 3463 zł., do puszek na budowę kościołów w diecezji – 1017 zł.

9. W nowym Echu Katolickim warto przeczytać: Kościół siedlecki cieszy się czterema nowo wyświęconymi księżmi. Ci, którzy chętnie linczują duchownych za ich grzechy, obłudnie milczą wobec promowania pedopornografii i partii domagających się legalizacji pedofilii. Męczeństwo ss. Elżbietanek z rąk bolszewików nabiera szczególnej wymowy w kontekście ludobójstwa, które ma miejsce na Ukrainie. O bezpłatnych wakacyjnych turnusach rehabilitacyjnych dla dzieci rolników.

10. Dziś o godz. 15.00 na placu przy Szkole w Dubicy rozpocznie się Dzień Rodziny, na który zaprasza Grono Pedagogiczne i uczniowie Niepublicznej Szkoły w Dubicy.