Ogłoszenia duszpasterskie: 5. Niedziela Wielkanocna 7 maja 2023 r.

 

1. Dziś po Mszy świętej o godz. 9.00 w kościele spotkanie dla dzieci klas IV i ich rodziców; po Sumie z racji pierwszej niedzieli miesiąca procesja eucharystyczna wokół kościoła, po zakończeniu procesji adoracja indywidualna do godz. 17.00.

2. Zachęcamy do liczniejszego uczestnictwa w nabożeństwach majowych odprawianych w naszym kościele: w dni powszednie o godz. 17.30 (bezpośrednio po zakończeniu nabożeństwa sprawowana jest Msza święta), w niedziele po Mszy świętej o godz. 11.00.

3. Jutro 8 maja obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.

4. Zapraszamy w sobotę 13 maja po Mszy świętej o godz. 18.00 na pierwszy w tym roku różaniec fatimski.

5. W przyszłą niedzielę 14 maja poświecenie pól: godz. 14.00 Marylin i Łyniew, godz. 16.00 Wygoda.

6. Dziś odbywa się XII Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium MB Królowej Rodzin w Parczewie. O godz. 10.30 w Bazylice Parczewskiej Eucharystii w intencji rodzin przewodniczy biskup siedlecki Kazimierz Gurdy.

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Sosnowej i Osiedla Wrzosy. W tym tygodniu prosimy o to parafian z ulicy Zielonej i Polnej.

  8. Bóg zapłać za ofiary zebrane na tacę w ostatnią niedzielę na utrzymanie WSD Diecezji Siedleckiej - 4480 zł.

  9. W ostatnim Echu Katolickim warto przeczytać: Pierwsza Komunia święta to święto całej rodziny i egzamin z wiary rodziców. Miłość i troska o Ojczyznę obowiązkiem każdego Polaka „W grilla idziemy!”. Dzieciom polecamy nowy „Promyczek dobra”.