Ogłoszenia duszpasterskie:

1. Niedziela Wielkiego Postu 10 marca 2019r.

 

1. W niedzielę za 2 tygodnie 24 marca rozpoczną się misje święte. Wspierajmy je wszyscy codzienną gorącą modlitwą i wszystkich na nie zapraszajmy.

2. Dziś po Mszy świętej o godz. 9.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców

3. Z powodu odbywających się prac związanych z malowaniem wnętrza naszego kościoła wieczorne Msza święte w dni powszednie są odprawiane o godz. 18.00. Prosimy wszystkich o życzliwe zrozumienie niegodności spowodowanych trwającymi pracami oraz o modlitwę o Boże błogosławieństwo potrzebne w tych pracach.

4. W środę Msza świętej połączona z Nieszporami, po Eucharystii zapraszamy na spotkanie biblijno-liturgiczne.

5. Zachęcamy do licznego i pobożnego uczestnictwa w Wielkopostnych nabożeństwach: Drogi Krzyżowej – w piątki o godz. 17.30 i Gorzkich Żali - w niedziele po Mszy świętej o godz. 11.00. Za pobożny udział w obu nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

6. W piątek 15 marca o godz. 16.30 na starej plebanii próba scholi dziecięcej.  

7. W sobotę po Mszy świętej o godz. 18.00 na starej plebanii kolejna katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę (na wydatki związane z organizacją parafialnych misji świętych) – 3691 zł. oraz ofiary bezimienne: 200 i 100 zł. - na malowanie kościoła, 200 zł. - na misje w naszej parafii. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na misje ad gentes.

9. Panie Joanna Dudzińska i Teresa Trochonowicz przyjmują zapisy na wyjazd do Radzynia Podlaskiego na Diecezjalny Kongres Różańcowy, który odbędzie się w sobotę 16 marca.