1.    Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy świętej o godz. 11.00 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zachęcamy również wszystkich dziś i w kolejne niedziele do indywidualnej modlitwy przed Jezusem eucharystycznym wystawionym w monstrancji od zakończenia Sumy do rozpoczęcia Mszy świętej o godz. 17.00.

2.    Pojutrze 8 września obchodzimy Święto Narodzenia NMP. Msze święte z błogosławieństwem ziarna na zasiew o godz. 6.30, 9.00 i 18.00. 

3.    We wtorek 8 września w Sanktuarium maryjnym w Woli Gułowskiej odbędą się Diecezjalne Dożynki.

4.    W najbliższą sobotę 12 września:

·       O godz. 14.00 w starej plebanii odbędzie się zbiórka dla ministrantów. Zachęcamy chętnych chłopców, którzy chcieliby poświęcić się służbie Panu Bogu i ludziom na to spotkanie.

·      Po Mszy świętej o godz. 18.00 pierwsza katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

5.    Pod hasłem: „Budujmy więzi” w przyszłą niedzielę 13 września w Polsce rozpoczyna się X Tydzień Wychowania. W jego przeżywanie wprowadza nas czytany dziś List pasterski Episkopatu Polski.

6.    W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się w kościele spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa. 

7.    W niedzielę za tydzień po Mszy świętej o godz. 17.00 zapraszamy na różaniec fatimski. 

8.    Prosimy o dary na potrzeby naszego Seminarium (pomidory, paprykę)

9.    Bóg zapłać za ofiary zebrane w ostatnią niedzielę na tacę – 2717 zł.

10.W ostatnim Echu Katolickim warto przeczytać: Relację z Diecezjalnej Pielgrzymki Kół Różańcowych do Leśnej Podlaskiej; „Korekta i harmonia” – biskupi polscy dokonali ujednolicenia tekstów modlitw (np. modlitwy Zdrowaś Maryjo); „Misyjność parafii” – o zadaniach parafii w naszych czasach; W Polsce przybywa rozwodów i rośnie ich społeczna akceptacja - dlaczego warto walczyć o małżeństwo? Sytuacja na Białorusi a sprawa polska. Dzieciom polecamy wrześniowy „Promyczek dobra”.