1.W środę 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli); Msze święte z błogosławieństwem kredy i kadzidła sprawowane będą według porządku niedzielnego. Mamy obowiązek uczestniczyć w Eucharystii. W Uroczystość Objawienia Pańskiego, będącą jedną z najstarszych i największych Świąt chrześcijańskich, obchodzimy Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom - w tym roku duszpasterskim będziemy go przeżywać pod hasłem: „Eucharystia objawieniem miłości”. Taca na misje święte.

2. Zbliża się VII Orszak Trzech Króli, który ze względu na trwającą pandemię nie może przebiegać tak jak dotychczas. Dlatego organizatorzy proponują: 5 stycznia wieczorem wyjście z domów na drogi, podwórka lub balkony i wspólne kolędowanie; o godz. 19.00 w łączności z całą Polską odśpiewanie kolędy „Mędrcy świata”. 6 stycznia o godz. 17.00 Królowie wyruszą spod szkoły w Dubicy do stajenki w parku przed kościołem w Wisznicach. Osoby mieszkające przy trasie orszaku zapraszamy do powitania przejeżdżających Królów ze swych posesji i zaśpiewania z nimi kolędy. Wieczorem zapraszamy na rodzinny spacer do stajenki z pokłonem narodzonemu Zbawicielowi. Jak co roku, tak i w tym będzie można złożyć ofiarę na Fundację „Dzieło Trzeciego Tysiąclecia”, wpłacając pieniądze na konto nr 49 8055 0006 0000 0114 2000 0101 lub przekazując podczas przejazdu orszaku.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca; od 16.00 – Godzina święta Pamiętajmy także o naszych coniedzielnych adoracjach Najświętszego Sakramentu od zakończenia Sumy do Mszy świętej o godz. 17.00.

4. Za tydzień 10 stycznia Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Narodzenia Pańskiego.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone w niedzielę 27 grudnia na tacę – 2641 zł.

6. W najnowszym Echu Katolickim warto przeczytać: Co o Trzech Królach przekazuje tradycja? Rok św. Józefa – wszyscy mogą w nim znaleźć orędownika, pomocnika i przewodnika w chwilach trudnych; Nie ma życia bez modlitwy. Polecamy także styczniowy numer Rycerza Niepokalanej.