1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego. Jutro rozpoczyna się Okres zwykły, którego pierwsza część będzie trwać do Środy Popielcowej. Święto Chrztu Pańskiego wzywa nas do ponownego uświadomienia sobie, jak wielkim darem Boga jest nasz chrzest święty oraz do czego on nas uzdalnia i zobowiązuje.

2. Pamiętajmy o coniedzielnych adoracjach Najświętszego Sakramentu w naszym kościele od zakończenia Sumy do Mszy świętej o godz. 17.00.

3. W czwartek 14 stycznia rozpoczyna się nowenna przed liturgicznym wspomnieniem błog. Męczenników Podlaskich, którą będziemy odmawiać po Mszy świętej o godz. 6,30.

4. W niedzielę za tydzień 17 stycznia po Mszy świętej o godz. 9.00 odbędzie się w kościele spotkanie rodziców i dzieci klas III.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę: w niedzielę 3 stycznia – 2570 zł., w Objawienie Pańskie 6 stycznia na misje – 3376 zł.

6. Należność za wywóz śmieci z cmentarza wynosi 5954,25 zł.; za gaz do ogrzewania kościoła - 6478 zł. (4100 l x 1,58 zł./l).

7. W najnowszym Echu Katolickim warto przeczytać: „Po nadzieję i pomoc” - nowenna do błog. Męczenników Podlaskich w roku 25-lecia ich beatyfikacji; „Bez chęci do życia” – jak chronić się przed depresją? „Pomaganie musi być mądre”; Czego potrzebuje małe dziecko? Dzieciom polecamy styczniowy Promyczek dobra.